Odzież męska Spodenki wspinaczkowe Rab Crank Shorts - koi QCUIOSI

Kod produktu: QCUIOSI
Dostępność: W magazynie
PLN260.86 PLN165.63

Dostępne opcje


* Size:

Ilość:  

Spodenki wspinaczkowe Rab Crank Shorts powstały z przyjemnej w dotyku bawełny z niewielkim dodatkiem elastycznych włókien. Całość jest lekka i gwarantuje maksymalną wygodę w czasie upalnych dni na ścianie.

Miłośnicy wspinaczki to osoby bardzo ceniące wysoki komfort oraz pełną swobodę ruchów, zapewnianą przez specjalistyczną odzież. Warunki te spełniają rzeczy z kolekcji Rab Rock, przygotowanej specjalnie dla wszystkich miłośników wertykalnych powierzchni. Należące do niej spodenki Crank Shorts to fantastyczny przykład odzieży, w której połączono wygodę i wysoką funkcjonalność, zapewnianą w trakcie wspinaczki.

W modelu zastosowano tak lubianą przez wspinaczy, naturalną bawełnę. Zapewnia ona przyjemną fakturę materiału i maksymalną wygodę noszenia. Ponadto użyto niewielkiego dodatku elastanu, w celu zapewnienia większej rozciągliwości. Wszystko po to, aby spodenki nie ograniczały ruchów w trakcie wspinaczki i gwarantowały maksymalną swobodę nawet na najtrudniejszych drogach. Pomaga w tym również zastosowany krój.

Spodenki Rab Crank Shorts są bardzo lekkie. Stosunkowo cienki materiał oferuje dobrą wentylację w czasie upalnych dni. Dostosowując je do potrzeb wspinaczy, w pasie zastosowano szeroki, elastyczny panel, który automatycznie dostosowuje obwód do użytkownika. Takie rozwiązanie minimalizuje powstawanie otarć czy ucisków w trakcie użytkowania spodenek pod uprzężą wspinaczkową.

Spodenki zachowują wysoką funkcjonalność także podczas użytkowania w czasie wolnym. Wyposażenie ich w 3 kieszenie sprawia, że bez problemu przeniesiesz w nich wszystkie niezbędne drobiazgi. Dwie z nich umieszczono tradycyjnie po bokach, a jedną z tyłu.

Model zaprojektowany dla wszystkich miłośników wspinaczki wybierających się na letnie wyjazdy w skały. Doskonale sprawdzi się również w trakcie treningów, kiedy potrzebujesz nieco większej wentylacji.

Rab Crank Shorts najważniejsze cechy

  • Model zaprojektowany specjalnie do wspinaczki;
  • Bardzo niska waga;
  • Wykonane z wysokiej jakości bawełny;
  • Niewielki dodatek elastycznych włókien gwarantuje rozciągliwe właściwości;
  • Szerokie elastyczne wykończenie w pasie gwarantuje maksymalne dopasowanie;
  • Dwie tradycyjne kieszenie po bokach;
  • Tylna kieszeń.

Użyte materiały 98% bawełna, 2% elastan (162 g/m2)

Odzież męska Spodenki wspinaczkowe Rab Crank Shorts - koi QCUIOSI