Odzież męska Spodenki The North Face Explore Short - dune beige FKHCRZM

Kod produktu: FKHCRZM
Dostępność: W magazynie
PLN240.85 PLN156.23

Dostępne opcje


* Size:

Ilość:  

North Face Explore Short to wygodne krótkie spodenki trekkingowe firmy, które wyróżniają się właściwościami szybkoschnącymi.

The North Face Explore Short zostały wykonane z wytrzymałego materiału nylonowego. Posiadają luźny krój, zapewniający pełną swobodę ruchu, praktycznie w każdej sytuacji. Materiał chroni przed działaniem szkodliwego promieniowania UV na poziomie UPF 30, co jest szczególnie przydatne w wysokich górach.

Spodenki posiadają sporą liczbę kieszeni, któe pomieszczą niezbędne rzeczy. Dwie tradycyjne znajdują się z przodu, dwie z tyłu oraz dwie kieszenie typu cargo umieszczono na nogawkach (klapy ostatnich zapinane na rzepy).

Najważniejsze cechy

  • Swobodniejszy krój z wyraźnym klinem w kroku dla większej swobody ruchu;
  • Wykonane z wytrzymałego materiału;
  • Ochrona przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym na poziomie UPF 30;
  • 6 kieszeni 2 przednie, 2 boczne typu cargo oraz 2 z tyłu;

Użyte materiały 100% nylon (104 g/m2);

UPF Protection – spędzając aktywnie czas, często jesteśmy narażeni na długotrwałe działanie słońca i promieni UV, które mogą prowadzić do oparzeń, przedwczesnego starzenia się skóry, a w najgorszym przypadku do raka skóry. Dlatego spodnie TNF chronią, odbijając część szkodliwego promieniowania. Na przykład UPF 50 oznacza, że dany materiał przepuszcza 1/50 promieniowania UV. Na odporność wpływają takie czynniki jak kolor tkaniny czy jej grubość. Odzież jasna trudniej odbija, z kolei ciemna radzi sobie dużo lepiej. Dlatego większość spodni występuje w ciemniejszych odcieniach zieleni, granatu czy kolorach piaskowych.

Odzież męska Spodenki The North Face Explore Short - dune beige FKHCRZM